Come Alive

Posted on

Komponując swój strój próbowałem nacieszyć się ostatnimi promieniami słońca. Nie wiem jak Was, ale mnie przygnębiają coraz to krótsze i chłodniejsze dni. Dla ożywienia tych z Was, którzy wchodzą na mojego bloga mam dawkę czarno-białych witamin w postaci nowego postu. Chodź w internecie roi się od zdjęć mężczyzn w nietypowym, sportowym zestawieniu (leginsy + krótkie spodenki) okazało się, że włożenie na siebie takiego stroju było dla mnie nie lada wyzwaniem. Polska nie jest na tyle tolerancyjnym krajem, by taka kompozycja nie wzbudzała dezaprobaty. Tą stylizację polecam więc tylko tym z Was, którzy znają swoją wartość i nie będą się przejmowali krytyką innych.
Na sobie mam spodenki od Choies. Wykonane są z siatki z miękką, śliską podszewką. Nadruk na spodenkach rzuca się w oczy i wygląda ciekawie. 
Everything but not happiness od której mam bluzkę jest nową ,dobrze zapowiadającą się marką  streetwearową. Firma ta oferuje niepospolite wzory. Tak interesujących nadruków dawno nie spotkałem na ubraniach.
Niektórym wydawałoby się, że kurtka od Hugo Boss będzie się źle komponowała. Dla mnie jest strzałem w dziesiątkę. Dodatkiem do stylizacji są bransoletki od Malvaretki.
                      fot. Grzegorz Broniatowski

Composing this style I tried to enjoy the last
sunshine. I don’t know about you guys but lately every day is colder here. This
style is rather extraordinary (for polish circumstances) so this style is for
all of you who are not afraid what others might think of you. 

I wear shorts
from Choies. With an eye catching texture. The shirt that I got from Everythingbut not happiness is a new very promising rising brand. I haven’t seen that
interesting and eye catching styles lately. A lot of you might think that the
Hugo Boss shirt does not really fit to this composition but I think it’s a real
eye catcher. In addition to the styling I’m wearing the bracelets from Malvaretki.

                    fot. Grzegorz Broniatowski

8 Comments

  1. Katarzyna Bielak says:

    bozeboze, jakie suuper *-*

  2. Madame Poupée says:

    wyglądasz fenomenalnie!

  3. mint-river says:

    wow mega się jaram tą stykówką 🙂

Dodaj komentarz