False Alarm

Posted on
Kolejny post wjechał na bloga!
Spotkanie z moim ziomkiem Łukaszem, bardziej znanym Wam jako Zulu Kuki, było dość spontaniczne. Dzień wcześniej zgadaliśmy się by strzelić parę fot jednej z wcześniej przygotowanych przeze mnie stylówek. Nie mieliśmy konkretnego pomysłu na całość sesji, ale czułem, że we dwóch wymyślimy coś naprawdę dobrego.
Łukasz poza dobrym prowadzeniem własnego bloga pod względem estetycznym i stylistycznym, ma również oko w temacie fotografii.
Efekty naszej pracy oceńcie sami!
Z mojej strony: wielkie podziękowania dla Ciebie Zulu i liczę, że niebawem obaj staniemy przed jednym obiektywem w sesji IN TWO!
Na temat samej stylizacji. All black look składa się między innymi z zamszowej bomberki, marki The Hive z najnowszej kolekcji FW 16.
Kolejne są: bluza i t-shirt jednej z najciekawszych (moim zdaniem) polskich marek streetwearowych – Urban Flavours. Niestandardowy krój bluzy (przód jest nieco wydłużony w porównaniu z plecami), wycięcia po bokach, przedłużone rękawy oraz taśmy z przodu i po bokach sprawiają, że jest jedyna w swoim rodzaju. Wraz z t-shirtym do którego doszyte zostały dwie czarne taśmy, tworzy nowoczesną i zaskakującą konstrukcję.
W stylizacji wykorzystałem również spodnie z bardzo dobrej jakości zamszu od francuskiej marki L’Attaque-Francaise. Już kiedyś prezentowałem je na swoim blogu. Kolejnym elementem jest czapka typu baseballówka od HAZEL XXI oraz moje czarne perełki NMD R1 od adidas Originals !

3 Comments

  1. crash says:

    Świetna kompozycja!

  2. Baby & Carpe diem says:

    szkoda ze nie pokazałeś jak ten zamsz z bliska wygląda! :c

  3. Mikijiu says:

    Fajnie wszystko ze sobą gra 🙂

Dodaj komentarz