Impossible

Posted on

Nie mogę narzekać na zeszły rok ale mam nadzieje ,że w tym będzie o wiele lepiej. Definitywnie będę starał się o większą ilość postów i jeszcze bardziej Was zaskakiwał z nowymi stylizacjami. Ta stylizacja jest na cieplejsze dni zimy. Śnieg stopniał i wszyscy oczekujemy wiosennej pogody. Ta pogoda jest idealna by założyć moje nowe New Balance. Kupiłem je w nowo otwartym sklepie ONYOURFEET. Moim zdaniem są jednymi z najwygodniejszych butów jakie nosiłem. 
Kolor czarny przeważa w całej stylizacji. Naszyjnik jest od firmy Lovetop Jewels ,który przypomina różaniec z głowami Buddy. Uwielbiam jego. Firmoo jest nową firmą z okularami dla każdego. Okulary ,które mam na sobie znajdziecie w tym linku- http://www.firmoo.com/eyeglasses-p-1944.html. Bardzo je lubię ze względu na ich  wygląd jak i wygodę. Chce żebyście spróbowali FIRST PAIR FREE PROGRAMM. Pierwszą parę okularów dostaniecie za darmo, musicie jednak zapłacić koszt samej przesyłki. Uważam że opłaca się wziąć w tym udział.
I can’t complain about last year but I hope that this year will be even better! I will definitely try to post much more and hope to keep you interested and try to suprise you with new stuff!
This look is for the warmer winter days the snow has already melted and we all are looking forward to springtime. This weather is perfect for my new new balance they keep my feet warm and I think they are one of the most comfortable shoes on the market              .
The pullover is from H&M comfy and warm the whole style is kept verry dark it’s predominated by the color black. The necklace is from Lovetop Jewels it kind of looks like a rosary with Buddha’s  faces on it. I love it. 
Firmoo is a new company that is selling Eyewear for everyone. This new company has some really nice and fresh ideas when it comes to glasses. I highly recommend them.
I got these lovely glasses from them   http://www.firmoo.com/eyeglasses-p-1944.html.I adore them they are verry comfy and stylish I don’t need glasses so my lenses don’t have spectacle strength.
I want you guys to try Firmoo’s FIRST PAIR FREE PROGRAMM as it says you’ll get the first pair you choose for free by only paying the shipping I think this is absolutely amazing and you definitely should try that out!

 • Share

14 Comments

 1. H A L L O W K A A says:

  Znów wyglądasz rewelacyjnie! Uwielbiam jak facet bawi się modą i robi to z takim wyczuciem jak Ty. A co do naszyjnika – jest nieziemski!

  Pozdrawiam
  H A L L O W K A A

 2. Tizzi says:

  wyglądasz zajebiście.Uwielbiam ten all black look,a new balance zabieram jak przyjade <3

  Dominika (movesfashion).

 3. wloski says:

  Romek, bardzo dobrze dane. Chociaż górę dałbym jaśniejszą, bo nie widzę wszystkiego na tych fotach 🙁 W lato być może przy poluję jakieś New Balance, ale obawiam się jednej wady jakiej mają, dlatego stawiam na Nike z tego, co mogłeś zaobserwować na moim blogu, jeśli go obserwujesz regularnie 😀

 4. Milex says:

  całościowo w czerni czyli tak jak lubię

 5. Maggie O. says:

  bardzo fajny zestaw 🙂
  mam nb i tez uważam że to najwygodniejsze buty jakie miałam:)

 6. stolicamarzen says:

  Swietnie wygladasz w tych okularach! 😀

 7. mintdreams says:

  świetne okulary 😉

 8. Steven Brown says:

  You a really nice look. I enjoying seeing passionate bloggers, so I joined your blog. I hope you can check out my site: http://theproverbs.net and join. Thanks for your time…hope to hear from you soon.

  Steven B. 0:)

 9. mo says:

  OBSERWUJĘ!;)

 10. Olga says:

  Ten zestaw też mi się podoba! Zaczynam obserwowac 🙂

Dodaj komentarz