IN TWO Gelardo Fashion x Ekskluzywny Menel – H&M

Posted on

Kwiecień plecień bo przeplata …
Faktycznie coś jest w tym powiedzeniu.
W dzień sesji, którą dziś prezentuję, pogoda chciała nas zniechęcić deszczem i wiatrem, wystarczy spojrzeć na moje wystylizowane włosy :).Oczywiście z tak dobra ekipą daliśmy radę!
Za obiektywem niezawodny Artur Kowalczyk, video Klaudia Karczmarek, Kamil – znany i kochany przez wielu Ekskluzywny Menel i ja, Romek.
Kamil prowadzi swojego bloga od 2013 roku i w tak krótkim czasie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych blogerów w kraju. Chociaż nasze style są zupełnym przeciwieństwem, na swojej półce posiadam jego autorską książkę, którą niejednokrotnie się wsparłem.
Nasz wspólny post z mojego autorskiego cyklu IN TWO udowadnia, iż przeciwieństwa się przyciągają. Niech #MenelstwoSięSzerzy

Romek: sportowy a zarazem klasyczny w swej prostocie, granatowy komplet, składający się ze spodni oraz zapinanej na suwak płóciennej kurtki z kołnierzykiem – kolekcja David Beckham Modern Essentials.
Do kompletu dobrany został T-Shirt z kolekcji –Studio H&M oraz białe klasyczne trampki.
Kamil: Pod koszulę z grubego spranego denimu z długim rękawem, Kamil założył klasyczny T-shirt z niewykończonym brzegiem dekoltu. Do tego białe jeansy z pięcioma kieszeniami ze spranego, farbowanego denimu. Na nogach beżowe buty z kolekcji Balmain x H&M.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Comments

  1. Milex xxx says:

  2. Olga Żak Ms.WildHead says:

    świetne zdjęcia i super stylizacje ! 🙂

  3. Olga Żak Ms.WildHead says:

    świetne zdjęcia i super stylizacje ! 🙂

Dodaj komentarz