Memories of Malta

Posted on
W ostatnich miesiącach w których przebywałem na Malcie, dostałem od Was wiele pytań na temat powodu mojego wyjazdu właśnie w to miejsce i dlaczego na tak długi okres (5 miesięcy).
Po mojej maturze w maju postanowiłem odpocząć od szkoły, zmienić otoczenie i odkryć coś nowego.
Moja siostra mieszka tam od półtora roku a więc doszedłem do wniosku czemu by nie wylecieć na parę miesięcy, nabrać pewnego doświadczenia w pracy , zaczerpnąć inspiracji jak i również poznać nową kulturę.
Malta jest piękną wyspą, na której znajduje się wiele zabytków oraz architektura nowoczesna, jednak szczerze powiedziawszy nie jest to miejsce, w którym chciałbym zostać na dłużej. Życie mieszkańców płynie powoli, nie przywiązują oni zbytniej wagi do trendów panujących w modzie, sklepy z odzieżą to typowe sieciówki, natomiast sami ludzie obiecują wiele nie dotrzymując słowa. Musze jednak przyznać, że potrafią się oni bawić!
Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się, że aż tak zatęsknię za moim rodzinnym miastem, za przyjaciółmi i oczywiście moimi czytelnikami. Właśnie rozpocząłem realizację nowych projektów, które już niedługo będziecie mogli sami ocenić!
Bluzka – adidas Originals
Buty – Stan Smith – adidas Originals 
fot. Jon Camilleri / edit. Tomek Dębski
T-shirt – adidas Originals
Shoes – Stan Smith – adidas Originals 
fot. Jon Camilleri / edit. Tomek Dębski

3 Comments

  1. LPPola says:

    Myślę, że taki pomysł wyjazdu jest bardzo ciekawą opcją. Dobrze, że skorzystałeś. Super zdjęcia. Czekamy na kolejne nowości 🙂

  2. Michael says:

    Malta, that island!! And summer, white outfit and gorgeous colourful sneakers..oh I like it =)

    Michael
    http://www.ontheleaf.net

Dodaj komentarz