More Than A Miracle

Posted on

 Zima! W końcu mogę Wam zaprezentować stylizację z wykorzystaniem mojej nowej zdobyczy – kurtki Diverse. Warto skupić sie na tym, że posiada ona wiatroszczelną tkaninę. Elastyczny materiał pomaga swobodnie sie poruszać i czuć się świetnie. Kurtka ta, posiada trwałą wodoodporną powłokę, która zapewnia suchość i daje doskonałą ochronę przed wilgocią
Całość w odsłonie luźnej, streetwearowej z dominacją bieli i granatu.

Kolejnym ważnym elementem mojej stylizacji są buty New Balance 580, pochodzące z jesienno zimowej kolekcji 2015- NB Pinball Collection.
Kolekcja ta wyróżnia się jaskrawą kolorystyką, szare elementy w mojej parze NB wykonane są z odblaskowego tworzywa. Ten model to buty bardziej „miejskie” niż wyczynowe biegówki. Całość stworzona jest z najwyższej jakości materiału oddychającego, Szybko odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz obuwia, zapewniając użytkownikowi wysoki komfort.
Nie boję się łamać zasad i dlatego uważam, że biale spodnie są nie tylko na ciepłe dni.
Całość przełamuje czapka w kolorze pomarańczowym.

Zdjęcia do dzisiejszego postu, wykonane zostały przez Grzegorza Broniatowskiego z którym regularnie współpracowałem dwa lata temu. To również jego zdjęcia w których zawsze jest jakaś historia przyczyniły się do sukcesu mojego bloga.

3 Comments

  1. Milex xxx says:

  2. Tosia Kania says:

    Super stylizacja! 🙂

  3. Tosia Kania says:

    Super stylizacja! 🙂

Dodaj komentarz