Panda Chain

Posted on

Chyba dla wszystkich uczących się nadeszły upragnione wakacje. Musimy być jednak przygotowani na to, że lato będzie nam płatać figle. Nie wszystkie dni będą słoneczne i ciepłe.
W dzisiejszym poście chciałbym zaprezentować Wam bluzę firmy Breakin Rocks z nadrukiem pandy, która być może nie jest do końca w moim stylu. Chciałem jednak do stylizacji wprowadzić coś nowego, zabawnego -innego niż dotychczas.
Na nogach adidas Originals ZX Flux, które już kiedyś prezentowałem na blogu. Tak jak się spodziewałem stały się one hitem tego sezonu. Idealne na lato ze względu na przewiewną siatkę, z której są wykonane. Niebawem post z tym samym modelem, jednak o innej kolorystyce.

fot. Grzegorz Broniatowski

Hopefully all students enjoy long desired summer vacation. We have to however be ready for the summer weather to play practical jokes on us. Not every day will be sunny and warm. In today’s post I would like to present a sweatshirt by Breaking Rocks with a panda print, which may not be necessarily my style. Nevertheless, I wanted to introduce something new and funny, and different than my presentations thus far.
I am wearing sneakers adidas Originals ZX Flux ,that I have already presented in the past in my blog. As I anticipated, the became a big „hit” this season. They are ideal as they are made out of net allowing the breeze to pass through. Soon, expect a post featuring the same model with a variety of colors. 

phot.Grzegorz Broniatowski

 • Share

5 Comments

 1. Jane Gi says:

  A spodnie skąd są?

  1. Romek Gelard says:

   ZARA 🙂

 2. angelika eM says:

  bluza jest świetna <3

 3. flawlessgirl says:

  Cudowna stylówka! *.*

Dodaj komentarz