Stole the Show

Posted on
Dziś stylizacja „all black” jednak nie ze względu, na to, że kolor czarny jest moim ulubionym, ale żeby zaakcentować pomarańczowe buty adidas Superstar. Powstały one przy współpracy z każdemu dobrze znanym artystą Pharrellem Williamsem dla którego równość oznacza różnorodność. Linia ta nazywa się Supercolor ze względu na możliwość wyboru pary butów z 50 kolorów. Pomysł ten cieszy się bardzo dużą aprobatą wśród kupujących. Kolekcja w szybkim tempie znika z półek sklepowych.
Kolejnym elementem na który chciałbym zwrócić uwagę, jest czarna bluza marki Diverse. Wykonana jest ona z cienkiego materiału w stylu pianki. Z pozoru prosta forma bluzy urozmaicona jest kieszenią umieszczoną w dolnej części pleców, czarnym lśniącym napisem oraz kieszenią z przodu.Jako dodatek wykorzystałem okulary marki Tevin Vincent oraz zegarek Karl Lagerfeld.

fot. Łukasz Dziewic Photography

Today stylization „all black”, however it is not because black is my favorite color, but because I would like to accentuate the orange sneakers adidas Superstar. They were created by cooperation with well known artist Pharrell Williams, who celebrates equality through diversity. This line is called Supercolor because you can choose from 50 colors of sneakers. Another element that I would like to bring your attention to is a black shirt by Diverse. It is made out of thin, foam-like fabric. Seemingly simple make of the shirt is embellished by a pocket placed in the lower part of the back, black shining sign and a pocket in the front. As accessories I am wearing glasses by Tevin Vincent and a watch by Karl Lagerfeld.

phot. Lukas Dziewic Photography

4 Comments

 1. Dave Kies says:

  Z razu na raz jest lepiej, a myślałem, że się już tak nie da! W całej stylówie do gustu nie przypadły mi jedynie okulary z uwagi na ten metal nad noskiem, poza tym całość świetna z idealnym, pomarańczowym akcentem.
  Dzięki za komentarz na moim blogu, bardzo mi miło 😉

 2. Michael says:

  Those sneakers are perfect! So significant, so shining from the rest of allblack outfit! Awesome styling, again =)

  Enjoy the weekend,
  Michael
  http://www.ontheleaf.net

 3. Kacper Podolski says:

  Jednak opłaca się być w ulubionych na innych blogach! Super blog! Extra look! Zastanawiam się nad kupnem tych adidasów, tylko jaki kolor?

  Zapraszam – kacper-podolski.blogspot.com

 4. Joanna J. says:

  Gdzie znajdę taki kapelusz? Poszukuję od dłuższego czasu…

Dodaj komentarz