Summer with Bershka

Posted on

Trwająca wiosna i natchodzące lato stwarzają wiele możliwości w doborze noszonych przez nas ubrań. Prezentowane dzisiaj ubrania marki Bershka, nałożyłem udając się na spotkanie z przyjaciółmi.
Wzorzysty komplet składający się z koszuli z krótkim rękawkiem oraz bermudów, wykonany jest w 100 % z bawełny. Bermudy to wygodne i modne spodenki, które co roku znajdują swoje miejsce w letniej modzie męskiej.
Uważam, że taka stylizacja perfekcyjnie nadaje się na koncerty i festiwale, a ja chętnie zakładam te ubrania na wieczorne spotkania, które organizujemy z przyjaciółmi na plaży nad Wisłą w Warszawie.

fot. Tomek Dębski- Fotografia

Enduring spring and upcoming summer creates many possibillities in choosing clothes wore by us. Those presented today by Bershka brand I put on while attending a meeting with friends. Patterned set consisting short sleeve shirt and bermudas is made completely of cotton. Bermudas are comfortable and fashionable shorts that are eachyear found in mans summer fashion. In my oppinnion this stylization perfectly fits concerts and festivals, and I happily wear this outfit for evening meetings that we organise with friends at the beach by Wisla river in Warsaw.

phot. Tomek Dębski- Fotografia

5 Comments

 1. Michael says:

  This combo looks perfect. Can't wait for summer and wear something similar.

  Btw., those allwhite Superstar are the top!!

  Michael
  http://www.ontheleaf.net

 2. Dave Kies says:

  Prosto i jednocześnie bardzo ładnie!
  davefashion.pl

 3. Kacper Podolski says:

  Super look! Zdjęcia świetne!

  Zapraszam – kacper-podolski.blogspot.com

Dodaj komentarz